YAŞAM İÇİN EĞİTİM


Yaşam İçin Eğitim Hakkında

Eğitim Bilimleri, yüksek standartlarda eğitim kalitesi, bilimi, kültürel gelişimi merkezine alan sürekli gelişime açık dinamizmi ve hayata donanımlı bireyler kazandırma vizyonu ile 49 yıldır eğitim sektöründe hizmet sunmaktadır.

incele

LGS ve YKS'ye Tam Destek

Eğitim sektöründe 49 yıllık tecrübeye sahip Eğitim Bilimleri Okullarımızda; ortaokul ve lise öğrencilerimize Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı doğrultusunda akademik eğitimi, kültürel gelişimi ve bilimsel donanımı merkezine alan bir sistemle eğitim verirken,

incele

Başarı Değerlendirme Sınavları

Eğitim Bilimleri’nde yazılı sınav döneminden bir hafta önce yaptığımız Başarı Değerlendirme Sınavlarımız, öğrencilerimize kendilerini ölçme ve değerlendirme imkânı sağlıyor.

incele

Etkili Danışmanlık ve Etüt

Eğitim Bilimleri’nde, etkin rehberlik anlayışıyla sunduğumuz etüt ve danışmanlık saatleriyle öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine ve sınava hazırlık konularında ihtiyaçlarına yönelik gerekli desteği veriyoruz.

incele

Tam Öğrenme Modeli

Geleceğe eğitimli, bilgili ve donanımlı öğrenciler yetiştirmek eğitim anlayışımızın temel amacıdır.

incele

Sarmal Eğitim

Eğitim Bilimleri okullarımızdaki tüm sınıflarda birbirini tamamlayan (sarmal) eğitim sistemi görülür.

incele

Tam Gün Eğitim

Eğitim Bilimleri’nde öğrencilerimize tam gün eğitim verilir. Hafta içi sabah 09.00’da başlayan derslerimiz akşam saat 17.10’ye kadar devam eder.

incele

Mentorlük Nedir?

Mentor kavramı Homeros’un Odyssey adlı eserine dayandırılmaktadır. Bu hikayede, Odyesseus,Ithaca Kralı, eşini ve oğlu Telemachus‟u geride bırakarak çıkmış olduğu yaklaşık on yıl süren yolculuk ve başından geçen olaylar anlatılmaktadır.

incele

MEDYA MERKEZİ

FOTO GALERİ VİDEO GALERİ
BİZİ TAKİPTE KALIN

Bartın Küre Özel Eğitim Kursu resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.