EĞİTİM BİRİMLERİ

21. Yüzyılın Eğitimi Şekilleniyor.
Dünyanın önde gelen kurum, kuruluş ve fikir öncülerinin “21. Yüzyıl bireyleri yetiştirmek için nasıl bir eğitim olmalı?” sorusuna cevap bulabilmek için oluşturduğu P21 (Partnershipfor 21 Century Skills / 21. Yüzyıl Becerileri Ortaklığı) öğrencilerin akademik ve üretken bireyler olmak üzere yetiştirilmesi gerektiğine inanan iş çevrelerini, eğitim liderlerini ve karar mekanizmalarını bir araya getiren uluslararası bir organizasyondur.

Anaokulu

EĞİTİM BİLİMLERİNDE ÖĞRENCİ PROFİLİ > Arkadaşlarına eşit davranır. > Arkadaşlarına karşı saygılı ve dürüsttür.

incele

İlkokul

EĞİTİM BİLİMLERİNDE ÖĞRENCİ PROFİLİ > Arkadaşlarına eşit davranır. > Arkadaşlarına karşı saygılı ve dürüsttür.

incele

Ortaokul

EĞİTİM BİLİMLERİNDE ÖĞRENCİ PROFİLİ Arkadaşlarına eşit davranır. Arkadaşlarına karşı saygılı ve dürüsttür. Arkadaşlığın önemini bilir Üretken ve katılımcıdır. Yaratıcıdır. Akademik çalışmalarını yapar. Gelişimin önemini bilir. Her türlü şiddete karşıdır. Ayrımcılık yapmaz. (cinsiyet, din, ırk, cinsiyet, ekonomik…) İşbirliği yapar ve takım çalışmasını sever. Sosyal faaliyetleri sever. Atatürkçü ve evrensel düşünme biçimini bilir.

incele

Lise

Okula uyum sürecinde problem yaşayan öğrencilerimizle birebir çalışmalar yapılarak, velilerine bilgi verilir. Ayrıca konuyla ilgili veli bilgilendirme seminerleri ve broşür çalışmaları yapılır.

incele

Özel Öğretim Kursları

Küre Eğitim Kurumları kurulduğu günden itibaren eğitimde bütünleyici anlayışı gereği disiplinli, çalışkan, özverili, alanında uzman öğretmenlerle eğitim hayatına devam etmektedir.

incele

MEDYA MERKEZİ

FOTO GALERİ VİDEO GALERİ
BİZİ TAKİPTE KALIN

Bartın Küre Özel Eğitim Kursu resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.